Paketid

Sirtsu sohu sind ajame…

Raskusaste:           Keskmine

Kestvus:                 3-5h

Inimeste arv:        5-15

Pikkus:                   5 km

Hind:                      30€/inimene

Sisu:                       Matk kulgeb mööda Sirtsi sood. Matka käigus tutvustame soode taastamist, näitame kauneid laukaid, õpetame esmaabi ja vigastatu kandmist, näitame metsaonni valmistamise võimalusi, teeme lõunasöök (kas kalasupp või lõkkevorst). Matkal kasutame räätsasid keerulisemate kohtade läbimiseks. Teed teeme kohapeal leiduvatest taimedest.

Aidu – tehismaastikud

Raskusaste:           Keskmine/raske

Kestvus:                 5h

Inimeste arv:        5-15

Pikkus:                   15 km

Hind:                      35 EUR/inimene

Sisu:                       Matk saab alguse Aidu karjääri sõudekanali algusest. Aidu karjäär on üks omanäolisemaid tehismaastikke. Meie 15km jalgsimatk algab ühest karjääri otsast ja lõpeb teises otsas. Oma teekonnal ronime üles ja alla kõrgetest kallastest, ületame parvega helesinised karjääri kanaleid, näeme kauneid vaateid ja matka lõpetame RMK puhkekohas.

Äntu värvid

Raskusaste: Kerge/keskmine

Kestvus: 5h

Inimeste arv: 5-20

Pikkus: 6-12 km

Hind: Kokkuleppel (oleneb inimeste arvust ja valitud teekonna pikkusest)

Sisu: Äntu matkarada on põnev ja erinevaid maastike pakkuv rada. Äntu järved on alkalitroofsed ehk allika- ja lubjatoitelised järved. Äntu Sinijärv on Eesti kõige selgema veega järv. Piirkond on pinnavormide poolest huvitav ja mitmekesine. Järved asuvad põhja-lõunasuunaliste ooside ja nendega põimuvate mõhnade vahel.